O mnie

Mam na imię Paula i jestem 21-letnią studentką ekonomii zamieszkującą póki co małą miejscowość w Świętokrzyskim. Urodziłam się pesymistką, ale staram się z tym walczyć. Blog jest ogromną częścią mojego życia od 2012 - kiedyś jako ''Świat oczami włosomaniaczki'', a obecnie po prostu jako ''Paula Es''.
Jako dziecko chciałam być astronomem (w gimnazjum okazało się jednak, że ja i fizyka to dwa różne światy) albo pisarką - to drugie zostało mi chyba do dzisiaj. Skrycie marzę o wydaniu kilku łzawych romansów z banalnym zakończeniem - możecie mówić co chcecie, ale ja je uwielbiam!

Chyba jestem dziwna, bo ''nie kręcą'' mnie zakupy, imprezy czy spotkania towarzyskie choć przyznaję, że kiedy byłam młodsza wszystko wyglądało inaczej. Cały wolny czas najchętniej spędziłabym w łóżku z książką najlepiej w tradycyjnej papierowej wersji. Najlepszym miejscem na świecie jest dla mnie biblioteka - mogłabym chodzić tam nawet codziennie.

Nie przepadam za nowoczesnością, dlatego nie mam jeszcze smartfona, a starą Nokię ze zwykłymi przyciskami. Jestem raczej oszczędna - przynajmniej 10 razy pomyślę zanim coś kupię, a najczęściej i tak się rozmyślam. Jestem strasznie nieśmiała w kontaktach z obcymi ludźmi - w walce z tą czasem denerwującą mnie cechą założyłam swój kanał na Youtube by móc nieco bardziej otworzyć się na świat i muszę przyznać, że faktycznie nieco mi to pomaga.

1 komentarz :

Paula Es | beauty & lifestyle blog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka