Podsumowanie miesiąca: SIERPIEŃ

Chciałabym, aby wszystko było prowadzone chronologicznie, a więc spóźnione, ale jest... podsumowanie sierpnia ;)

Pod koniec miesiąca skróciłam włosy o ok. 3 cm, w chwili mierzenia, czyli świeżo po podcięciu miały tylko 22 cm (pasmo kontrolne). Zewnętrzna pielęgnacja raczej się nie zmieniła od poprzedniego miesiąca. Myłam Facelle, stosowałam przeważnie maskę Bingo Spa bądź Biovax do której dodaję kilka kropel gliceryny. Olejowałam przeważnie Sesą oraz olejem z pestek winogron. Na końce olejek arganowy z Mariona.

Tutaj zdjęcie robione na szybko przez mamę ;) nie był to zbyt dobry dzień moich włosów, lekko je podsuszyłam u góry stąd taki prosty efekt :


Tu z wyjazdu do dawno nie widzianej rodziny. Wszystkie ciotki pytały jak pokręciłam włosy - wspaniałe uczucie mówić, że takie mam naturalnie ;)


Miałam nie dodawać, ale co tam... zdjęcie mojej weselnej fryzury :) Jedyne jakie udało mi się wykonać aby było ją jako tako widać.


Przyjmowanie CP sprawnie idzie - niedługo skończę pierwsze opakowanie i będzie można się spodziewać mini relacji, chociaż sądzę, że pewniejsza będzie ta po drugiej serii. Pokładam w nim ogromne nadzieje, mam nadzieję na chociaż 1,5 cm po dwóch opakowaniach, czyli w ok. miesiąc. Pożyjemy, zobaczymy ;)


8 komentarzy

 1. Przepiękne naturalne loczki! :O Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne masz te loczki, włoski wyglądają na odżywione i nawilżone:) Fryzura weselna super!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna fryzurka :) Ja zaczynam kurację z CP! Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne masz włosy! A fryzura weselna piękna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne loki i ładny kolor :)

  OdpowiedzUsuń