Trochę narzekania

Pewnie część z Was zauważyła, że ostatnio nie pojawia się u mnie nic nowego, w zasadzie w ostatnich paru dniach w ogóle nie zaglądałam na blog.
Jakoś straciłam zapał i cierpliwość do moich włosów, bloggowania i generalnie do wszystkiego. Naprawdę nie znoszę zimy i objawia się to u mnie okropnym nastrojem. Włosy nie chcą się już tak ładnie kręcić, zupełnie nie widzę by były dłuższe i tak sobie myślę, że jest mnóstwo bloggerek z pięknymi włosami i moje poczynania w internecie trochę nie mają sensu. Wiem, że marudzę i wydziwiam, ale nie mogę sobie ostatnio z niczym poradzić. Najchętniej zaszyłabym się w łóżku z książką i gorącą herbatą, aż do wiosny.

Pewnie jeszcze sto razy zmienię zdanie, ale póki co chyba muszę zaprzestać pisania. Nie chciałabym Was zanudzać moim użalaniem się i chwilowo robię przerwę nie wiem na jak długo.

Raczej nie powrócę przed świętami, więc na wszelki wypadek już dziś życzę Wam:
  

Spokojnych, rodzinnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!
PS. Muszę się też Wam pochwalić - tak jak Wam pisałam w ostatnim poście intensywnie zbierałam na Nokie C3-00. Mikołaj w tym roku bardzo mi pomógł i oto jest! Co prawda zdecydowałam się jednak na Nokie Ashe 302:


Trzy razy podczas robienia zdjęcia przyszedł akurat sms od mojego TŻ, tak więc postanowiłam dodać takie, może się ucieszy i postanowi być dla mnie milszy : ))

7 komentarzy

 1. ja mam ochote wszystkim rzucic bo mam dość zimy ... lacze sie w bolu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę w takim ukłądzie cierpliwości i wytrwałości ;) Poza tym dziękuję za życzenia świąteczne, odwdzięczam się tym samym - spokojnym, radosnych i dużo odpoczynku! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wróć, są takei dni gorsze, ale po świetach na pewno odzyskasz humor ;) Będzie ok. No i komórka! Super :>

  OdpowiedzUsuń
 4. "Najchętniej zaszyłabym się w łóżku z książką i gorącą herbatą, aż do wiosny." bardzo dobry pomysł! Też chętnie bym tak zrobiła, gdyby nie święta, które uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam identycznie cały czas nic się nie chce i ogólnie jest do bani :P
  Komóra extra ! Wzajemnie wesołych i rodzinnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no szkoda, bardzo lubie twojego bloga:) mam nadzieje ze to tylko przejsciowe:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też tak często mam. Jednak prosiłabym Cię bardzo żebyś nie kończyła tak świetnego bloga. Lubię go czytać. + Telefon o jakim już od dawna marzę. <3 <3

  OdpowiedzUsuń