Półroczne podsumowanie bloga

Dokładnie 6 miesięcy temu napisałam swą pierwszą notkę. Nie byłam przekonana do końca czy to dobry pomysł, nie miałam żadnego doświadczenia w bloggowaniu i też niezbyt duże w dbaniu o włosy. Bardzo dziękuję, że tak ciepło mnie przyjęłyście i mogę być częścią tej internetowej społeczności :*
Wypada, więc jakoś to wszystko podsumować :) 


 Zacznę może od małej statystyki:

* odwiedziłyście mnie ponad 66 tysięcy razy!
* 373 osoby postanowiły dodać mnie do listy obserwowanych,
* 128 "lubi mnie" na fabebooku,
* napisałam łącznie 71 postów,
* a wspólnie napisałyśmy ponad 1300 komentarzy.

Najpopularniejszymi postami okazały się:

* włosowa historia
* włosy 90-latki  
* akcja "piejmy siemię lniane"

Często widzę, że wyszukujecie mnie po: "jak wygląda prostowanie oczu" więc szczerze odpowiadam - NIE MAM POJĘCIA :D

Z takich trochę smutniejszych dla mnie hasełek to cięgle przewijające się w najczęściej wyszukiwanych "BRZYDKIE PAZNOKCIE" - jak wiecie walczę z tym i mam nadzieję kiedyś ujrzeć "piękne paznokcie" :)

Troszkę żałuję, że zakładając stronę i nadając jej nazwę "zaszufladkowałam" ją tylko jako blog włosowy. Czasem mam ochotę popisać coś o swej codzienności, o tym co ostatnio przeczytałam, obejrzałam itd. Czuję się niejako zobowiązana trwać przy włosomaniactwie i tego typu tematach. Ostatnio miałam chwilę i przejrzałam cały znany Wam pewnie blog Marty. Spodobało mi się bardzo, że pisze w zasadzie o wszystkim. Chciałam, więc choć troszeczkę rozszerzyć tematykę mojego bloga i mam nadzieję, że moje stałe czytelniczki jakoś mi to wybaczą.

Nadal mam jednak zamiar być wytrwałą włosomaniaczką wyczekującą tęsknie, aż moje loczki sięgną talii, a może kiedyś nawet pasa ;)

Na koniec chciałam poruszyć jeszcze kilka organizacyjnych spraw:

1. Ponownie zachęcam do udziału w moim rozdaniu z wiadomej okazji.
2. Wszystkim kręconowłosym przypominam o naszym spisie.
3. Pisałam już o tym na fanpage'u, ale powtórzę i tu - ostatnio założyłam stronę na Facebook'u, która z założenia ma być jedną wielką włosową inspiracją. Zapraszam TUTAJ : )


Pozdrawiam :*

9 komentarzy

 1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Myślę, że wszyscy będą bardzo chętnie czytać taki blog, w którym będziesz pisać nie tylko o włosach. Ja osobiście bardzo takie lubię, więc masz moją deklarację, że będę czytać ^^ Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow:) Zdumiewające efekty :) Mam nadzieje że i mnie uda się osiągnąc taki rezultat :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję półrocza bloga :)
  jest ciekawy i nie wiem czy mogę siebie nazwać włosomaniaczką ale w każdym razie mam bzika więc będę tutaj zaglądała częściej:)

  OdpowiedzUsuń
 5. głowa do góry z tym prawkiem, uda się! :) nie każdy zdaje od razu, czasem los bywa złośliwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. jak ja lubie takie podsumowania, statystyki :D sama chcialam u siebie cos takiego zrobić, ale z racji pewnych kłopotów z blogiem muszę z wielu rzeczy zrezygnować. Zyczę wytrwalości :*

  OdpowiedzUsuń