* KONKURS * - wygraj kurację Seboradin!

Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem przygotowanym wraz z marką Seboradin. Nagrody są naprawdę godne uwagi, więc z czystym sercem zachęcam Was do udziału :)


ABY WZIĄĆ UDZIAŁ NALEŻY:

1. Odpowiedzieć na pytania: Jakie są składniki aktywne nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów? oraz Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?
2. Polubić Moc Włosów,
3. Zaobserwować mój blog. 
4. Podać w komentarzu także e-mail - ułatwi mi to kontakt z Tobą w wypadku wygranej.

Fundatorem nagród jest Seboradin, więc zwycięskie odpowiedzi wybierzemy wspólnie. 


NAGRODY:

1) nagroda główna - kuracja Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów (szampon, balsam, lioton, maska)
2-4) trzy kolejne nagrody - Balsam Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów 


CZAS TRWANIA:

od dziś do 07.10.2014r. do godziny 23.59.

 
Powodzenia! :)

31 komentarzy


 1. 1. Odpowiedzi: W zestawie Seboradin znajduje się wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  Jeśli zaś chodzi o druga część pytania to bardzo chciałabym mieć długie i gęste włosy, są one bardzo ważne, ponieważ obecnie tracę ich bardzo wiele i niestety bardzo się kruszą, nawet gdy ich nie czeszę są wszędzie wokół na podłodze. Kiedy moje włosy są piękne i zadbane zwracam uwagę nie tylko płci przeciwnej jak i kobiet, który by wtedy podziwiały je. Lubię być w centrum uwagi. Po za tym jestem włosomaniaczką, która każdą wolną chwilę szuka informacje jak o nie dbać ;-)

  2. Lubię jako: Agnieszka Winciorek
  3. Obserwuję jako:Agnieszka Winciorek
  4. Mail: agnieszka_winciorek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuje twój blog jako: Chabrowe wariacje
  Lubie Moc włosów jako: Anna Chaber
  Mój e-mail: karolcia49914@interia.pl

  Odpowiedzi:Odpowiedzi :
  1.Składniki aktywne to :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  2.Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie tak ważne?
  Moje włosy są cienkie i rzadkie. Dodatkowo zmagam się z wypadaniem włosów,które nie hamuje się po zastosowaniu leków. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne dlatego ,że polepszyłyby moje samopoczucie i samoocenę. Takie włosy nie wypadałyby i układały się ładnie to moje marzenie. Mając takie włosy nikt w rodzinie nie mówiłby mi ,że mam je ściąć bo są brzydkie i cienkie tak jak jest to teraz.

  OdpowiedzUsuń
 3. oberwuję jako hair world
  lubie jako kamila b.........
  kamilab1993@gmail.com

  SKŁADNIKI AKTYWNE:
  wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy,

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne. Włosy to atrybut każdej kobiety. Zawsze miałam długie włosy, aczkolwiek ich świadoma pielęgnacja zaczęła się ok. rok temu. Pielęgnacja wcale nie musi być czasochłonna i trudna, wystarczy naprawdę niewiele aby włosy stały się naszą wizytówką. W pełni zdrowe, ładne włosy dodałyby mi jeszcze większej pewności siebie. Dbanie o nie sprawia mi dużą frajdę, uwielbiam także dzielić się opiniami, wymieniać spostrzeżeniami. Mimo wielu pochwał dalej walczę o satysfakcjonującą dla mnie długość. Ostatnio także borykam się z wypadaniem włosów. Nie wiem co się z nimi dzieje, ale widok dużej ilości włosów na szczotce, dywanie naprawdę mnie przeraża. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej serii, szczególnie marzy mi się wypróbowanie szamponu. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała wprowadzić serię tych kosmetyków do mojej pielęgnacji. Gęste, zdrowe włosy dodałyby mi energii, sprawiłyby uśmiech na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. W nowości Seboradin znajdziemy takie związki aktywne jak olej arganowy, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z szałwii, wyciąg z nasturcji, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z nagietka, wyciąg z karczocha, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z cytryny, wyciąg z arniki, jak i również wyciąg z bluszcza oraz wyciąg z jasnoty.
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ zawsze miałam piękną, gęstą czuprynkę pełną ciemnych grubych loków a od pewnego czasu jest ich na mojej głowie coraz mniej. Włosy są ozdobą każdej kobiety więc jak ma się czuć osoba, która ma 3 włosy na krzyż? Zapewne nie jest to zbyt komfortowa sytuacja. Owa osoba ciągle myśli,że wszyscy się na nią gapią, śmieją się z jej wyglądu, użalają się nad nią, są ponad nią. Właśnie tak samo ja się czuję. Przywykłam do tego,że wszyscy zachwycają się moimi ciemnymi lokami, tym,że jestem w centrum zainteresowania a wszystkie ciocie umierają z zazdrości. Niestety ostatnim czasem radykalnie się to zmieniło. Przez stres spowodowany sesją jak i poszukiwaniem nowego mieszkania oraz przebytymi chorobami utraciłam ponad połowę moich ukochanych kłaczków. Próbowałam wielu sposobów na to by jakoś uratować sytuację. Niestety do tej pory nic mi nie pomogło. Niewyobrażalne jest w jak krótkim czasie można stracić pewność siebie oraz radość życia wraz z włosami znajdywanymi w umywalce. To jest jeden wielki koszmar. Teraz nadszedł okres jesienny a co za tym idzie znów zwiększa się intensywność gubienia włosów. Nie chcę nawet myśleć ile będę ich miała (a raczej nie miała) do końca tego roku. Ten konkurs jest dla mnie wybawieniem bo mam szansę przetestować to,co może uratować nie tylko moje włosy ale także mnie pod względem psychicznym i emocjonalnym. Dziewczyny, które nigdy nie borykały się z nadmiernym wypadaniem włosów pomyślą sobie,że jestem jakąś idiotką,że tak martwię się o kilka pukli lecz rzeczywistość nie jest tak optymistyczna jakby się wszystkim wydawało, a jedynie osoby z takim problemem jak ja wiedzą jak owa sytuacja osłabia psychicznie. Włosy nie tylko pokazują to,co zewnętrzne ale także są wyrazem naszego ogólnego zdrowia oraz tego, jak "czuje się" nasz ogranizm wewnątrz. Moje włosy niegdyś były dla mnie dumą, dzięki nim byłam szczęśliwa a uśmiech nie schodził mi z twarzy. Chciałabym wrócić do tego stanu i mam nadzieję,że niebawem będzie to możliwe. :)
  2. Lubię jako: Monika Wawron
  3. Obserwuję jako: Monika Wawron
  4.e-mail: monika.wawron@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Składniki aktywne:wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ odkąd pamiętam miałam cienkie i rzadkie włosy. Czułam się z nimi bardzo źle. Czułam, że piękny makijaż i modne ciuchy to za mało, zawsze brakowało mi tej kropki nad "i", czyli pięknych, błyszczących, długich włosów. Odkąd zaczęłam zauważać pierwsze efekty dbania o włosy czuję się znacznie lepiej ze sobą. Jestem pewniejsza siebie, bardziej śmiała w kontaktach z mężczyznami, jestem po prostu szczęśliwsza. Z pozoru tak banalna rzecz może wiele zmienić w życiu :)

  kambrozik95@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Blood Angel
  Lubię jako: Jeanne Chan
  Email: jeanne211@wp.pl

  Odp Składniki aktywne znajdujące się w produkcie to: olej arganowy, wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii,wyciąg z jasnoty,wyciąg z nagietka,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z cytryny,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki.
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, zawsze chciałam takie mieć. Niestety odkąd zaczęłam odchudzać się w gimnazjum stały się coraz cieńsze i słabsze, zaczęły wypadać. Minęło wiele lat a ja nadal zmagam się z wypadaniem, raz jest lepiej raz gorzej :( Poza tym w moim życiu obecny jest ciągły stres, jestem osobą introwertyczną, wiele rzeczy biorę za bardzo do siebie, emocje się nagromadzają a ja nie zawsze potrafię odgonić smutki oraz odreagować stres. Coraz mniej włosów także nie ułatwia mi życia, mam ochotę płakać za każdym razem gdy myję głowę. Utrata włosów to jedna z najgorszych rzeczy, która może zdarzyć się kobiecie. Trudno się uśmiechać i wmawiać że jest okey. Gdzieś ta pewność siebie ulatuje, a wszyscy dookoła wmawiają że przesadzam, a komentarze "ile znów twoich włosów na podłodze" nie pomaga :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: Monika N
  Lubię jako: Monika Niedzielska
  email: monyramala@gmail.com

  Odpowiedź: Składniki aktywne: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  Zdrowie i gęste włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ są wizytówką każdej kobiety. Jeśli kobieta ma lśniące i gęste włosy wygląda dużo zdrowiej i atrakcyjniej. Z matowymi i puszącymi niestety tak wyglądać nie będę. Od dawna staram się dążyć do takich pięknych włosów, jednak średnio mi to wychodzi. Dodatkowo wypadają, więc o gęstości mowy tu nie ma. Są raczej cienkie i rzadkie. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła chodzić dumnie, z podniesioną głową i cieszyć się pięknym włosami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. .Odpowiedź na pytanie:

  1. Składniki aktywne: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  2. Zadbany, zdrowy, gęsty włos? Takim niestety nie obdarzył mnie los
  Jest to dla mnie problem nie mały, sprawić by włosy na głowie zostały.
  Dlatego im mniej ich na szczotce znajduję, tym bardziej me serce się raduję
  Bo gęste, piękne i zdrowe włosięta sprawiają, że buzia jest uśmiechnięta.
  Krótko mówiąc tak ważna to sprawa bo włosy to najpiękniejsza kobiety oprawa ;p

  2. Lubię Moc Włosów jako: Kasia.Z.
  3. Obserwuję jako: katerina03
  4. e-mail: zwila26@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: włosovelove.
  Lubię na FB jako: Syndia D.
  email: wlosovelove@o2.pl

  Odpowiedź
  1: Wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  2: Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne. Dlaczego? A dlatego, że właśnie włosy są moim największym atutem i chcę by wyglądały jak najlepiej. A wiadomo, że gdy będą suche jak siano i gdy będzie ich zaledwie kilka to nie będzie wyglądało to najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. *Jakie są składniki aktywne nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów? Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: Jest ich aż 12: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.
  *Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne? Cenię sobie naturalność. Nie gonię za trendami włosowymi. Nie wygoliłam sobie boku maszynką, chodzi o głowę oczywiście. Nie robiłam ombre, nie farbowałam całą paletą kolorów, nic z tych rzeczy. Tak wiem, farbowanie ani inne ww. bajery to nie zbrodnia. Ale jak już wspomniałam - naturalność. Tak więc chodzę sobie po świecie w niefarbowanych włosach od poczęcia (o ile farbowanie bibułą na szkolny bal w podstawówce nie podważa tego argumentu), w przeciętnych fryzurach(choć falowane włosy przybierają różne dziwne, artystyczne formy) - żadnych szaleństw. Dbam, chucham, krzyczę gdy ktoś je przygniecie np. w autobusie lub gdzie indziej, miejsce to nie problem. Olejuję, spędzam ogrom czasu na robienie nowych mikstur w celu oczywistym a te cholery wypadają na potęgę. Chyba nie zdają sobie sprawy, że ja nie robię tego z nudów. Przykro mi gdy taki wychuchany włos spada z głowy, tak wiem 100 dziennie to norma ale moje wypadają całymi garściami. Czemu tak nad tym ubolewam ? Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, bardzo. W moim wypadku wystarczy rozpuścić włosy by poczuć się w 100% kobietą, wtedy widzę wzrok innych tylko na mnie. Ponadto nie muszę się martwić, mogę w spożywczym spokojnie schylić się po ziemniaki i nie zastanawiać się czy pani kasjerka, która mi się bacznie przygląda właśnie komentuje mój miesięczny odrost. Gęste włosy mają wiele zalet, można je zapuścić i zimą traktować jako szalik, można zrobić sobie kitkę i zachwycać się godzinami przed lustrem jaka jest gruba, no przyznaj się też tak robisz. Chciałabym by ludzie podchodzili do mnie i gratulowali mi pięknej czupryny, w sumie mogą się tez nią zachwycać na odległość i w milczeniu... a nie walili tekstem "e laska ale lniejesz".
  2. Lubię Moc Włosów: Dorota W.
  3. Obserwuję: Dorenn
  4. E-mail: dorenn@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Składniki aktywne balsamu to: wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej, z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza i z cytryny,wyciąg z nagietka, z jasnoty, wyciąg z rozmarynu oraz wyciąg z karczocha i z szałwii oraz olej arganowy.
  Gęste i zdrowe włosy to dla mnie priorytet. Od kilku lat nie zwracałam uwagi na skład kosmetyków, nie dbałam o włosy i miałam nauczkę. Teraz jestem świadoma jak ważna jest pielęgnacja włosów i skóry głowy. Marzę o gęstych i zdrowych włosach. Marka Seboradin jest mi dobrze znana, dlatego wiem, że te kosmetyki mogą zagwarantować bujną i zdrową czuprynę. Włosy stanowią naszą wizytówkę, dlatego piękne włosy to zadbane włosy. A żeby o nie dbać potrzebujemy nie tylko wartości odżywczych od wewnątrz ale i wartościowych kosmetyków od zewnątrz.
  2.Polubione ;)
  3.Obserwuję
  4.ladyandzelika@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 12. Obserwuję jako Róża Pyszka
  Lubię na Fb jako Róża Pyszka
  E-mail rozapyszka@wp.pl


  Składniki Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów to:
  -wyciąg z nasturcji,
  -wyciąg z palmy sabałowej,
  -wyciąg z arniki,
  -wyciąg z rukwi wodnej,
  -wyciąg z bluszcza
  -wyciąg z cytryny,
  -wyciąg z nagietka,
  -wyciąg z jasnoty,
  -wyciąg z rozmarynu,
  -wyciąg z karczocha,
  -wyciąg z szałwii,
  -olej arganowy,

  Moja starsza siostra ma dwie córeczki i zaplata im przepiękne warkocze i kłosy i takie różna zawijańce. Ostatnio patrząc z zazdrością jak czesała swoją 6 latkę poprosiłam również o jakiegoś warkocza. No super, ale zaraz na wstępie usłyszałam ,że mam takie liche włosy ,że nic mi z nich nie wyjdzie ( no chyba, że reszta włosów) , po czym zaczęła zaplatać i stwierdziła, że mam 1/3 włosów Julki , że teraz ma na podłodze dywan z włosów, że i tak to nieładnie wygląda i na koniec poprosiła Julkę , żeby gumkę do włosów z jakiejś lalki zdjęła, bo inne są za duże na" cioci kosmyk ". Ja chciałam mieć ładny warkoczyk, a dostałam parę komplementów. Teraz pora z tym coś zrobić...

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Odpowiedzieć na pytania: Jakie są składniki aktywne nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów?

  W nowości Seboradin znajdziemy takie związki aktywne jak wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  oraz Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?


  Dlatego że w kluczowych momentach mojego życia mam problem ze swoimi włosami. Przed komunią zachorowałam i musiałam ściąć swoje długie włosy, bo tak było wygodniej. Przed studniówką udało mi się zapuścić dość długie włosy, ale wpadłam na pomysł, żeby je wycieniować, bo przecież to tak ładnie wygląda. W rezultacie niewiele mi zostało na głowie. Teraz włosy strasznie mi wypadają, a nieuchronnie zbliżam się do daty ślubu. Musiałam skrócić je o prawie 10 cm. Potrzebuję więc skutecznych kosmetyków, które zahamują ten proces, bym mogła cieszyć się pięknymi lokami na własnym weselu.
  2. Lubię Moc Włosów jako Joanna Nowak
  3. Obserwuję jako Joasiaczek
  4. asikkk2@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. W nowym Seboradinie znajdziemy takie związki aktywne jak wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii oraz olej arganowy

  Od zawsze miałam długie włosy, gdy byłam mała były do tego na prawdę gęste, więc nasłuchałam się jako dziewczynka wiele komplementów pod ich adresem i chyba dlatego są do tej pory fragmentem mnie, który lubię najbardziej. Teraz jednak nie jest już tak kolorowo, włosy przerzedziły się, a ostatnio lecą z głowy w tempie wręcz zastraszającym i chciałabym już nie musieć ich non-stop nosić w warkoczu, bo gdy rozpuszczę na moich czarnych ubraniach pojawia się blond sweterek, nie mówiąc już o ciągłym wyjmowaniu kłębów z odpływu. Musiałam ich też sporo podciąć. Tęsknie bardzo za bardzo długimi i gęstymi włosami. Teraz stały się ona dla mnie ważnym elementem kobiecości, wystarczy, że je rozpuszczę, a nawet w spodniach i na płaskim obcasie czuję się dobrze i meeeega kobieco. Poza tym mój chłopak też lubi długie włosy i mimo że to on pocieszał mnie jak lamentowałam prawie ze łzami w oczach, że muszę ich aż tyle ściąć, to mu też dawnej długości brakuje. Jednak wiem, że jeżeli teraz odpowiednio o nie zadbam (a próbuję intensywnie znaleźć specyfiki, które moje kosmyki pokochają, i tak powoli moja pielęgnacja się klaruje), to nie dość, że będą długie to jeszcze zdrowe i gęste. Takie włosy zwracają uwagę innych ludzi, a która kobieta nie chciała by być zauważona i czuć się piękna? Jedne się malują, inne chodzą w szpilkach, a dla mnie oprócz tego ważne są jeszcze włosy.
  2. Lubię Moc Włosów jako: Angelika Wioletta S...
  3. Obserwuję jako: ostentacyjnie (Angelika Smolińska)
  4. angela.s.19@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Odpowiedzi:

  1a : Aktywne składniki balsamu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  1b : Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, bo takich nie posiadam. Jeszcze rok temu cieszyłam się pięknymi, długimi kosmykami sięgającymi do połowy pleców. Były zdrowe i piękne. Pomijając mankamenty mojej figury, czy choćby za długi nos, włosy zawsze stanowiły dla mnie powód do dumy. Dodawały mi pewności siebie, czułam się atrakcyjniejsza i kobieca. Nigdy w życiu nie miałam krótkich włosów - zawsze długie włosy były dla mnie ważne. Niestety na początku tego roku spadła na mnie okropna choroba, przez którą do dziś zmagam się z wypadaniem włosów. Nie potrafię tego powstrzymać żadnymi środkami..a moje włosy? Nie ma ich już praktycznie wcale :( Fakt : nowe odrastają ... ale ile to lat trzeba, żeby zaczęły prezentować się w miarę dobrze i "zapełniać" widoczne ubytki. Włosy sięgają teraz ledwo za ramiona, musiałam je wyrównać :( Za każdym razem ciężko to znoszę. Wypadanie włosów jest bardzo przykrym stanem fizycznym i psychicznym. Szczególnie źle znoszą go kobiety. Od lat włosy uchodzą za atrybut piękna,atrakcyjności i kobiecości. Stąd,gdy tracimy włosy, może pojawić się u nas nawet depresja... Wielokrotnie płakałam z tego powodu, nie chciałam przebywać wśród ludzi..którzy ciągle dopytywali "Co zrobiłaś z włosami?". Powoli godzę się z myślami,że trzeba czasu i cierpliwości... Powoli wracam do normy. Włosy bardzo powoli, ale też dają oznaki małej współpracy. Liczę na produkty Seboradin przeciw wypadaniu włosów - bo Seboradin według mnie to jedna z lepszych firm dermokosmetycznych dostępnych w Polsce, a ich produkty już kiedyś pomogły mi (seria regeneracyjna) w walce o zdrowe, piękne włosy.

  2. Lubię jako: Karolina Jasnos
  3. Obserwuję jako:Długie Włosy
  4. Mail: wlosymuszabycdlugie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam : chciałam zrezygnować z udziału w konkursie, ponieważ udało mi się wygrać pełną kurację na innym blogu. Proszę nie wliczać mojej odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia dziewczynom!

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Odpowiedzi:
  Składniki aktywne nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne?

  Aby moje ciało i wnętrze promieniało ... po pierwsze muszę być uśmiechnięta, a podstawą uśmiechu jest dobre samopoczucie :)
  Tak samo jest z włosami, gdy mają być w dobrej kondycji, trzeba o nie odpowiednio zadbać .
  Gdy włosy pięknie prezentują się, cała ja czuję się wtedy dużo lepiej, piękniej :)
  Uwielbiam odkrywanie nowości- kiedyś niezmiernie się tego bałam.Od jakiegoś czasu bardzo się to zmieniło,przełamałam obawy,lęki -od tamtej pory uwielbiam wyrażać własne -JA ,czyli szukam wszystkiego co dla mnie odpowiednie i już wiem co mi służy a co nie.

  2. Lubię jako: Bożena Olejarz
  3. Obserwuję jako:Świat piękna i testowania
  4. Mail:b.olejarz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Odpowiedzi:

  1. Składniki aktywne balsamu Seboradin przeciw wypadaniu włosów to:
  * wyciąg z nasturcji,
  * wyciąg z palmy sabałowej,
  * wyciąg z arniki,
  * wyciąg z rukwi wodnej,
  * wyciąg z bluszcza
  * wyciąg z cytryny,
  * wyciąg z nagietka,
  * wyciąg z jasnoty,
  * wyciąg z rozmarynu,
  * wyciąg z karczocha,
  * wyciąg z szałwii,
  * olej arganowy

  2. Włosy gęste i zdrowe są dla mnie szczególnie ważne, bo dzięki nim nabiorę pewności siebie... Lecz w tej chwili nie będę się oszukiwać, mam włosy słabe, wypadają przy każdym szczotkowaniu, i przetłuszczają się okropnie. Gdybym miała gęste włosy nie musiałabym siedzieć jak myszka pod miotłą i wreszcie nie wstydziłabym się wyjść gdzieś ze znajomymi.

  Lubię jako: Marta Dąbrowska
  Obserwuję jako: martalobos
  martalobos@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuje twój blog jako: Clasoa
  Lubie Moc włosów jako: Katarzyna Błażków
  Mój e-mail: blazkowka@gmail.com

  Odpowiedzi :
  1.Składniki aktywne to :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  Zdrowe i gęste włosy są dla mnie ważne, ponieważ włosy mamy na całe życie, ich nie możemy wymienić. Jeżeli nie będziemy dbać o nie, gdy jesteśmy młodzi, będą w późniejszym wieku to wiele gorszej kondycji. Jednak, gdy będziemy o nie dbać już od wczesnych lat, one nam się odwdzięczą i będą zawsze o idealnej kondycji. Zdrowe i gęste włosy są również dla mnie wizytówką każdej kobiety, tylko takie włosy uważam za atut kobiecości. Warto o nie zawsze dbać, bo one będą nam towarzyszyć do śmierci.

  OdpowiedzUsuń
 20. 1. Składniki aktywne Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów to: olej arganowy (dla mnie wręcz rewelacyjny składnik), wyciąg z arniki, wyciąg z szałwii, wyciąg z cytryny, wyciąg z nasturcji, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z nagietka, wyciąg z karczocha, wyciąg z palmy sandałowej, wyciąg z jasnoty,wyciąg z rukwi wodnej oraz wyciąg z bluszczu.

  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?

  Dlaczego ? Ponieważ w takich włosach każda kobieta czuje się rewelacyjnie. Ja kiedyś takie miałam. Piękne, zdrowe, gęste. Niestety rozjaśnianie, farbowanie zrobiły swoje. Włosy zaczęły wypadać garściami. Próbowałam wszystkiego by przywrócić im dawny blask i gęstość, niestety bezskutecznie. Po rozczesaniu włosów nawet nie patrzę na szczotkę bo każdego dnia jest to samo. Moje blond włosy są wszędzie. Na podłodze, na ubraniach, w samochodzie. Nadal walczę z wypadaniem włosów, lecz nic nie pomaga. Tabletki, kuracje, szampony, maski, odżywki, płukanki, rosyjskie kosmetyki. No kompletnie nic. Bardzo bym chciała wypróbować kurację Seboradin, ponieważ to może właśnie ona odratuje mój obecny stan włosów i przywróci im chodź odrobinkę objętości oraz zdrowy wygląd.

  Lubię jako: Evelina Kołodziej

  Obserwuję jako: Evelina K
  email: want33d@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Aktywne składniki balsamu Seboradin przeciw wypadaniu włosów to: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne?

  Włosy mogą być największym atutem kobiety, bądź też jej największym mankamentem.
  Nie raz, nie dwa idąc ulicą zerkam z podziwem na gęste i lśniące włosy kobiet. Dziewczyna nie musi nosić ekstrawaganckich ciuchów czy też mieć figury modelki aby przyciągać uwagę! Włosy są naszym największym skarbem od matki natury. To właśnie one są miernikiem zdrowia organizmu (bądź też głupoty - czyt. włosy prostowane, rozjaśniane). Niejednokrotnie patrząc na włosy równieśniczek (albo starszych kobiet, bo można posiadać piękne włosy niezależnie od wieku ; ) ) zaczynałam zazdrościć i uzmysławiać sobie, że choćbym nałożyła na nie miliony specyfików nigdy magicznie nie zgęstnieją, nie nabiorą blasku i witalności takiej jak u dziewczyn z włosami niskoporowatymi (problemy posiadaczki włosów wysoko/średnioporowatych). Ale potem przychodził moment otrzeźwienia, gdy w środku komunikacji miejskiej spotykałam koleżankę z dawnych lat, miłośniczkę prostownicy, której włosy przypominały stóg siana. Patrząc na nią uzmysławiałam sobie, że jeżeli zaprzestałabym pielęgnacji włosów wyglądałabym jak istny upiór! Więc nakładam oleje, stosuję maski, odżywki, wcierki, balsamy, mgiełki, czytam składy kosmetyków (czasem to aż oczy bolą )chucham i dmucham aby utrzymać je w dobrej kondycji. Być może jest to walka z wiatrakami, ale wszystko w szczytnym celu - by wyglądać i czuć się bardziej kobieco.

  2. Lubię "Moc włosów" jako: Maria Anna Drwęcka
  3. Obserwuję jako: Allecto
  4. e-mail: allecto.tyzyfone@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Powodzenia wszystkim! :-)

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako: Whatka
  Lubię jako: Asia Kornak
  Email: asia.kornak@gmail.com

  Składniki aktywne nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne? Moje włosy wypadają mi nagminnie. Mój chłopak powiedział, że po mojej wizycie przez tydzień wyciąga moje włosy z różnych miejsc.... W zasadzie od zawsze miałam włosy słabe i wypadające, więc miło by mi było gdyby choć raz wyglądałyby po mojemu. Gdy włosy są zdrowe pięknie się błyszczą, gdy są gęste warkocz bardzo ładnie wygląda. Mieć w pakiecie jedno i drugie, to spełnienie moich marzeń! :)


  OdpowiedzUsuń
 24. Obserwuję jako: anioleek89
  Lubię jako: Marta P.
  mail: anioleek89@gmail.com

  Odpowiedzi:

  1. Składniki aktywne balsamu są następujące: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  2. Włosy są najważniejszym atrybutem naszego wyglądu
  i za nic w świecie nie zmienię tego światopoglądu.
  Jeśli są zdrowe, gęste i zadbane,
  to są przez wszystkich podziwiane.
  Niestety od dawna z nadmiernym wypadaniem włosów się borykam
  i coraz więcej ich na swej szczotce i dywanie spotykam.
  Są również bardzo przesuszone
  i promieniami słonecznymi mocno zmęczone.
  Dawniej były gęste i kręcone,
  A teraz? Przerzedzone i objętości pozbawione.
  Wierzę, że ta kuracja je zregeneruje
  oraz przed nadmiernym zniszczeniem uratuje.
  Myślę, że dzięki gęstym i zdrowym włosom moja samoocena by wzrosła
  i na pewno wiele korzyści przyniosła.
  Bo przecież kobieta jest szczęśliwa
  kiedy czuje się urodziwa :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Wydaje mi się, że mogłam zapomnieć o mailu: anioleek89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Składniki aktywne balsamu przeciw wypadaniu włosów Seboradin to :wyciągi z nasturcji, palmy sabałowej, arniki, rukwi wodnej, bluszczu, cytryny, nagietka, jasnoty, rozmarynu, karczocha, szałwii, olej arganowy.
  O gęstych i zdrowych włosach marzy każda kobieta. One dodają jej uroku, piękna, pewności siebie. Niestety nie mogę pochwalić się tak pięknymi włosami, bo moje są cienkie, łamliwe, matowe. Dlatego w Was cała nadzieja, że po tej kuracji, nie przejdę niezauważona.
  Lubię jako: Krystyna H
  Obserwuję jako: r.helt
  e-mail: r.helt@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 27. Pytanie nr. 1:Składniki aktywne to :wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszczu,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii oraz olej arganowy.

  Pytanie nr.2: Marzę aby moje włosy, wykąpane w kroplach rosy nie stały jak siana stosy. Moc odżywek testuję lecz z naturą na co dzień życie celebruje bo zdrowe i mocne włosy to dla kobiety prawdziwe "kokosy" ;)

  Obserwuję jako Monika R
  Lubię jako Monika R
  mapetka7@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. 1. Aktywne składniki Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów Seboradin:
  wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg  z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy.

  Bujna czupryna szeroką paletą korzyści owocuje,
  zainteresowanie płci brzydszej gwarantuje,
  na samoocenę pozytywnie oddziałuje,
  nasz look niczym wisienka na torcie dekoruje!
  Zdrowe, gęste włosy ogromną moc mają!
  Spojrzenia zachwytu przyciągają,
  komplementy generują,
  kompleksy w kosmos ekspediują!
  Warkocze, koki, kucyki pięknie się prezentują,
  gdy kosmyki na naszej głowie w obfitej ilości występują!
  Kiedyś moja czupryna zachwycała,
  swoją objętością imponowała!
  Teraz przez stres połowę włosów straciłam
  a razem z nimi gdzieś moją atrakcyjność zgubiłam!
  Fakt ubytku włosów tapirowaniem maskuje,
  ale ten zabieg tylko na chwilę okrutną prawdę kamufluje...
  Co tu robić deliberuje!
  Jednak poki co odpowiedzi na mój problem nie znajduje!
  Wtem sytuacja się zmieniła!
  kiedy na blogu minthairr.blogspot.com o Seboradinie przeczytałam,
  wiarą w odmianę mojego losu zapałałam!
  "po 3-6 tygodniach użytkowania fryzura staje się gęstsza, włosy mocniejsze, a cebulki pobudzone do wzrostu " taką informację prasową na stronie producenta w/w kosmetyków wyczytałam,
  oczami wyobraźni bujną czuprynę na mojej głowie wykreowałam
  substancje odżywcze, ekstrakty roślinne oraz witaminy w Seboradinie bytują,
  nawilżenie, odżywienie naszym włosom gwarantują!
  Seboradin niczym szeryf będzie porządku na mojej głowie pilnował,
  każdy kosmyk po mistrzowsku będzie pielęgnował!
  Seboradin wianuszkiem wielbicieli zaowocuje,
  a moje poczucie własnej wartości tendencję wzrostową odnotuje!

  2. Lubię jako: Martyna Buras
  3. Obserwuje jako: Mandarynka Mandarynka (mandarynka84m)
  4. martynka84b@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Składniki aktywne:

  wyciąg z drzewa oliwnego,
  wyciąg z drzewa cytrusowego,
  wyciąg z żeń-szenia,
  prowitamina B5,
  witaminy E, F, PP, H – biotyna,
  białka i aminokwasy,
  bioflawonoidy,
  Trichogen – naturalny kompleks 14 aktywnych składników,
  ekstrakt z łopianu,
  peptydy z soi,
  prowitamina B5,
  witaminy E, F, PP, H – biotyna,
  Zn,
  białka i aminokwasy,
  żen-szeń,
  oczar wirgilijski,
  olej jojoba.

  Włosy są dla mnie ważne, ponieważ dodają pewności siebie. Można robić piękne fryzury, na każdą okazję, które wyglądają zjawiskowo. Ponad to gęste, lśniące włosy to zdecydowanie element, który dodaje kobiecie blasku, sprawia że mężczyźni oglądają się za kobietą oraz je adorują. Moje włosy są cienkie, ponad to teraz gdy wykryto u mnie ŁZS, mam problem z wypadaniem.

  Lubię jako : Katarzyna Kulas
  Obserwuję jako : kasia_gdansk ( Kasia Gdańsk )
  Email: katharina032@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. 1. Wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z arniki, wyciąg z bluszcza, wyciąg z nagietka, wyciąg z cytryny, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z jasnoty, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  2. Stoi Miotła na balkonie,
  podziwiając piękne Konie.
  Myśli, patrzy i oczom nie wierzy,
  Bo przygląda się im każdy z żołnierzy,
  Ciągnąc przy okazji,
  Z nutką fantazji,
  To co jest w tym ogonie.

  Smuci się Miotła i płacze,
  Dlaczego Nikt za nią nie skacze?
  I w końcu tupiąc swą nogą,
  Krzyknęła, lecz nie złowrogo,
  "Ja już nie chcę szopy trzeć,
  Seboradin muszę mieć!"

  Uważam, że włosy są ozdobą i atutem kobiet. Nikt nie chce mieć 10 włosków na krzyz, jak wierszowa miotła. Ja też nie i pragnę pięknego konskiego, grubego ogona :)
  Jeżeli moje włosy będą wypadac w takim tempie, to niedlugo zostanę łysa, a tego nie chcę :P

  Lubię jako Martyna W.
  obserwuję jako carmen instars
  carmeninstars@gmail.com

  PS. Wolę w komentarzu nie upubliczniac nazwiska. Mogę podesłać na maila, jezeli jest to problem.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń