#kissyourhoney | konkurs ''be a bee'' - wygraj voucher na imprezę!

Dzisiaj będzie nieco inaczej niż zawsze - razem z Konradem (który wyjątkowo zgodził się porobić trochę zdjęć) i Metaxą zaprosimy Was do udziału w konkursie. Zaciekawieni? Czytajcie dalej! :)


Jeżeli nie wiecie czym jest Metaxa krótko przybliżę - są to dość ciekawe w smaku alkohole. Ostatnio powstał nowy rodzaj ''METAXA HONEY SHOT'' - miodowy, który ma być delikatny i smakować podobnie jak nektar. W związku z jego promocją, powstał specjalny konkurs, w którym co tydzień można zgarnąć wejściówki na wyjątkowe imprezy.

Co należy zrobić? 

1. Zrobić zdjęcie przedstawiające Waszą interpretację hasła ''KISS YOUR HONEY''.
2. Dodać je na Instagram z hashtagiem ''kissyourhoney''.

Konkurs trwa do 15 sierpnia. Im więcej zdjęć zrobicie tym większa szansa na wygraną, ale liczy się przede wszystkim ciekawy pomysł. Vouchery na imprezy w gronie znajomych można wygrać co tydzień - wygrywa najciekawsze zdjęcie. Uwaga - nawet jeśli wygrasz wejściówki w jednym tygodniu, w kolejnym możesz walczyć o następne.

Imprezy będą organizowane w różnych klubach w Polsce jednak swoje bilety będzie można wykorzystać w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu.

TUTAJ możecie zobaczyć przykłady zdjęć oraz przeczytać dokładnie regulamin. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania możecie zadać mi je w komentarzu. Poniżej zostawiam Wam naszą porcję konkursowych zdjęć :)

8 komentarzy

 1. Powodzonka wszystkim ;))

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie biorę udziału ale życzę powodzenia innym

  http://zyjewmoimwlasnymswiecie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To dlatego wszędzie są Twoje zdjęcia z Konradem :D a się zastanawiałam o co chodzi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to się stało, że nie doszły do mnie słuchy o takim alkoholu? Dlaczego do wygrania są wejściówki na imprezę, a nie ten nektar? Zapowiada się na coś smacznego i niebanalnego. Może nawet ta akcja nie jest potrzebna w promowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile słodyczy na zdjęciach... :)
  Ciekawe, jak zakończył się konkurs, bo pojawiają się wielokrotnie podobne akcje związane z wykonywaniem zdjęć. Ci kreatywni zgarniają czołowe miejsca, a pomysł musi być niebanalny.

  OdpowiedzUsuń