Wygraj mega pakę Under Twenty!

Mam nadzieję, że jeszcze nie śpicie, bo mam dla Was informację o kolejnym dniu ''Kalendarza Adwentowego'' na moim kanale. Tym razem konkurs z marką Under Twenty - dużo dobroci do twarzy i kilka ciekawych gadżetów.Tym razem dużo pielęgnacji m.in. maseczka, krem matujący, pianka oczyszczająca, krem zwężający pory, płyn micelarny, produkt 3w1, fluid matujący, krem BB, korektor, a także koszulka, opaska do włosów i pluszak.

Jeżeli jesteście zainteresowane konkursem odpowiedzcie na pytanie konkursowe TUTAJ - pod filmem

Kto weźmie udział? :)

7 komentarzy

 1. Pluszak jest obłędny i na niego chętnie bym zapolowała :)

  Powodzenia dziewczyny!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podczas mojej wędrówki po sieci natknąłem się na taki fajny serwis z ogłoszeniami. To nie były standardowe strony randkowe, raczej taki kącik, gdzie ludzie wymieniali się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Przeglądałem różne ogłoszenia, ale jedno rzuciło mi się w oczy - było napisane w taki zabawny i kreatywny sposób. Nieznana autorka opowiadała o swojej miłości do górskich wędrówek i rowerowych podróży. Mój zachwyt był niemal natychmiastowy.


  Zdecydowałem się odpowiedzieć na to ogłoszenie, bo czemu nie? Wydawało mi się, że wspólne zainteresowania to świetny punkt wyjścia do rozmowy. Po kilku wiadomościach dowiedziałem się, że ta tajemnicza autorka nazywa się Anna. Okazało się, że mamy sporo wspólnych pasji i zainteresowań, a nasze rozmowy zaczęły nabierać coraz bardziej osobistego charakteru.

  Po paru tygodniach Anna zaproponowała, żebyśmy się spotkali. To było odważne posunięcie, ale oboje czuliśmy, że chcemy się zobaczyć twarzą w twarz. Wybraliśmy malutką kawiarenkę w okolicy, gdzie mogliśmy kontynuować nasze fascynujące rozmowy.  Ogłoszenia towarzyskie

  OdpowiedzUsuń