Mini wakacje, vlog i krótkie włosy

Ostatnio uświadomiłam sobie, że zupełnie nie skomentowałam na blogu sporej włosowej zmiany! Jak możecie zobaczyć na zdjęciu (prosto z Gubałówki) ich długość znacznie się zmniejszyła. Czy tak miało być? Jestem zadowolona? Kilka słów o tym + relacja z trzydniowych wakacji w górach poniżej.

O krótszych włosach marzyłam już od dawna (pisałam o tym np. w poście o long bobie), ale stale brakowało mi odwagi by coś takiego sobie zrobić. Pod koniec czerwca wymyśliłam sobie, że podetnę włosy tak po prostu dla drobnej zmiany. Oczywiście jak niemal zawsze fryzjerka ciachnęła mi dwa razy więcej niż planowałam i tak oto wyszłam z włosami za ramiona. Dawno nie miałam takiej długości i czułam się dziwnie, ale jednocześnie bardziej lekko i swobodnie.

Od tej pory rosną mi w zawrotnym tempie, mam wrażenie, że przez ostatnie dwa miesiące urosły o minimum 5cm, ale pewności nie mam, bo nie mierzyłam ich już od wieków. Wróciłam to codziennego prostowania, ale w sumie nie wyrzucam sobie tego (o matko, pamiętam jak dawniej byłam taką zupełną przeciwniczką!) i czuję się z tym dobrze :)

Ostatnio wyruszyliśmy na dłuższe wakacje, bo aż na... 3 dni! Tak, tak dla mnie to naprawdę długa wycieczka, bo zwykle nie udaje nam się wyjechać gdzieś chociażby na weekend. Mój chłopak uwielbia góry, więc któryś raz w życiu pojechałam znów do Zakopanego i chyba mogę śmiało powiedzieć, że to mój ulubiony raz. No, może pomijając okropne zakwasy po wędrówce na Morskie Oko (chyba jeszcze z tydzień po powrocie bolał mnie tyłek!). Poniżej zostawiam odnośnik do mojego vloga, w którym widać praktycznie wszystko co działo się przez te 3 dni.

14 komentarzy

 1. Zabieram sie za oglądanie :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne włosy. Czasami dobra jest taka zmiana, chociaż ja nie lubię obcinać bardzo swoich włosów, bo wolę mieć dłuższe niż krótsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam tam być! zawsze zupełnie zapominam o świecie i innych ludziach, tylko tam potrafię się wyłączyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię to miejsce i często tam wracam.Tym razem jednak wyjeżdżamy do Włoch do Florencji :) Nie mogę się doczekać, już na https://florencja.pl/ sprawdziłam najciekawsze miejsca. Chcemy te 4 dni wykorzystać w pełni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje zaraz się kończą a ja sie zastanwiam kiedy to przeleciało. Na https://kobiecystyl.pl/wyjatkowe-rzeczy-do-zrobienia-w-wakacje-kompletna-lista/ znalazłam listę rzeczy, które warto zrobić w wakacje i chyba je zrobię przez te ostatnie dwa tygodnie :) Myślę, że będzie fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wilkie was certainly one of 4 crossbenchers who supported the Gillard Labor government following the hung parliament result. Wilkie instantly started forging ties with Xenophon as soon because it was obvious that he was elected. Taste is a reference to the small amount typically paid out to keep a player seated and repeatedly betting. Only rarely 우리카지노 will machines fail to pay even the minimum out over the course of several of} pulls. Among other issues, guests will discover a daily dose of articles with the newest poker news, live reporting from tournaments, unique videos, podcasts, evaluations and bonuses and a lot extra.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja stwierdziłam, że zaplanuję nam spontanicznego sylwestra w górach, jednak na terenie Polski ciężko było coś znaleźć, a czytałam na https://eski.pl/ o noclegach i kurortach zimowych w innych krajach Europy, stąd stwierdziłam, że jedziemy dalej. Mega mi się tu podoba, aż nie chce się wracać. Klimat nie do opisania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam jeździć w miejsca tego typu! Często na takich wyjazdach organizuję sesje zdjęciowe. Fotografia to moja pasja i zawsze na takie okazje zabieram ze sobą profesjonalny sprzęt, taki jak np. stacje zasilania, które pozwalają mi naładować urządzenia w plenerze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super wpis! Ja też niedawno byłam na wakacjach i bardzo mi się podobało! Dobrze, że przed wyjazdem upewniłam się kiedy jechać do Meksyku, dzięki czemu trafiłam na piękną pogodę. Wykorzystałam ją jak się tylko dało i w końcu odpoczęłam.

  OdpowiedzUsuń