Mini wakacje, vlog i krótkie włosy

Ostatnio uświadomiłam sobie, że zupełnie nie skomentowałam na blogu sporej włosowej zmiany! Jak możecie zobaczyć na zdjęciu (prosto z Gubałówki) ich długość znacznie się zmniejszyła. Czy tak miało być? Jestem zadowolona? Kilka słów o tym + relacja z trzydniowych wakacji w górach poniżej.

O krótszych włosach marzyłam już od dawna (pisałam o tym np. w poście o long bobie), ale stale brakowało mi odwagi by coś takiego sobie zrobić. Pod koniec czerwca wymyśliłam sobie, że podetnę włosy tak po prostu dla drobnej zmiany. Oczywiście jak niemal zawsze fryzjerka ciachnęła mi dwa razy więcej niż planowałam i tak oto wyszłam z włosami za ramiona. Dawno nie miałam takiej długości i czułam się dziwnie, ale jednocześnie bardziej lekko i swobodnie.

Od tej pory rosną mi w zawrotnym tempie, mam wrażenie, że przez ostatnie dwa miesiące urosły o minimum 5cm, ale pewności nie mam, bo nie mierzyłam ich już od wieków. Wróciłam to codziennego prostowania, ale w sumie nie wyrzucam sobie tego (o matko, pamiętam jak dawniej byłam taką zupełną przeciwniczką!) i czuję się z tym dobrze :)

Ostatnio wyruszyliśmy na dłuższe wakacje, bo aż na... 3 dni! Tak, tak dla mnie to naprawdę długa wycieczka, bo zwykle nie udaje nam się wyjechać gdzieś chociażby na weekend. Mój chłopak uwielbia góry, więc któryś raz w życiu pojechałam znów do Zakopanego i chyba mogę śmiało powiedzieć, że to mój ulubiony raz. No, może pomijając okropne zakwasy po wędrówce na Morskie Oko (chyba jeszcze z tydzień po powrocie bolał mnie tyłek!). Poniżej zostawiam odnośnik do mojego vloga, w którym widać praktycznie wszystko co działo się przez te 3 dni.

10 komentarzy

 1. Zabieram sie za oglądanie :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne włosy. Czasami dobra jest taka zmiana, chociaż ja nie lubię obcinać bardzo swoich włosów, bo wolę mieć dłuższe niż krótsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam tam być! zawsze zupełnie zapominam o świecie i innych ludziach, tylko tam potrafię się wyłączyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię to miejsce i często tam wracam.Tym razem jednak wyjeżdżamy do Włoch do Florencji :) Nie mogę się doczekać, już na https://florencja.pl/ sprawdziłam najciekawsze miejsca. Chcemy te 4 dni wykorzystać w pełni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje zaraz się kończą a ja sie zastanwiam kiedy to przeleciało. Na https://kobiecystyl.pl/wyjatkowe-rzeczy-do-zrobienia-w-wakacje-kompletna-lista/ znalazłam listę rzeczy, które warto zrobić w wakacje i chyba je zrobię przez te ostatnie dwa tygodnie :) Myślę, że będzie fajnie.

  OdpowiedzUsuń